Panelvan Kiralama

Parça taşıma sistemi ile çeyiz eşyalarını taşımak istemeyen ve kendilerine ait özel araç tahsis etmek isteyen müşterilerimiz için panelvan kiralama hizmetimizde vardır.

Panelvan kiralayarak ister eşyalarınızın taşınması için bizden destek alırsınız isterseniz kendiniz taşırsınız.

Çoğu tüketici eşyalarının başka yüklerle taşınmasında karışması veya kaybolması endişesi yaşamaktadır. Bu düşüncede olan müşterilerimize özel araç kiralama hizmeti ile istedikleri zaman kendilerine yardımcı olmaktayız. Tarafımızdan talep etmiş olduğunuz araç istediğiniz zaman adresinizde olmakta ve sadece sizlere özel olarak eşyalarınızı taşımaktadır.

Panelvan Kiralama

Şehirler Arası Panelvan Kiralama

Gerek şehir içi ve gerekse şehirler arası çeyiz eşyası taşıma hizmetlerinde kullandığımız araçlarımız tüm evrakları tam ve yetki belgeleri bulunmaktadır.

Piyasada sizlere ekonomik fiyat tekliflerinde bulunan fakat evrakları yetersiz ve taşıma yetki belgesi (K-3) olmayan kişilerle kesinlikle çalışmayınız. Denetleme durumunda bu durum ortaya çıkması halinde hem taşıyana hemde taşıtana 1.500 TL’den başlayan cezai işlem uygulanır ve araç içindeki eşyaların aynı araç ile taşınmasına izin verilmemektedir.

Şehirler arası çeyiz eşyası taşıma hizmetleri panelvan kiralama için daha detaylı bilgiye 444 9 069 nolu çağrı merkezimizi arayarak ulaşabilirsiniz…